První závody ROB ve Hvězdě

datum: 26.o2.2o19

Na sobotu 23.2. hlásili opět mrazivý den, ale nás to neodradilo a v hojném počtu jsme se sešli v klubovně na okraji obory Hvězda. Vedle nás sportovci na uměle zasněžovaném okruhu využívali běžky, my jsme se dopoledne seznamovali s mapou a odpoledne se běžel závod "Foxoring".(Foxoring je závod, kdy běžíte podle mapy do kolečka a v tomto prostoru je slyšet vysílač, který pomocí rádia vyhledáváme.) Sluníčko nám přálo a nálada byla výborná. Z těch zkušenějších závod vyhrál Jáchym E., 2. místo Štěpán P. a 3. místo Majda E. Kategorii začátečníků vyhrála Aneta H., 2. místo obsadila Petra E. a třetí byla Veronika . Pokud by někdo tento sport chtěl vyzkoušet, tréninky máme každé úterý od 15.30 - 17 hod. v POMERANČI