Základní škola Jílovská
Jílovská 1100, 142 00 Praha 4 – Braník
Škola s rozšířeným vyučováním matematiky,
přírodovědných předmětů a se zaměřením
na informatiku a cizí jazyky

ilustrační obrázek

Úspěchy žáků ve školním roce 2o17/2o18

Dopplerova střela

Kategorie: celopražská • 8.11.2019
Naše týmy obsadily 2. a 3. místo v celopražské matematické soutěži

náboj junior

Kategorie: celostátní • 23.11.2018
Naše týmy obsadily 250 a 273 místo z 1000 týmů v mezinárodní matematicko fyzikální soutěži.Gymnázií, středních a základních škol. Gratulujeme.

Malý fotbal

Kategorie: obvodní • 26.9.2018
1.místo - chlapci 6.-7.ročník
Soupiska družstva
Zeithammer Vojta
Slany Tomáš
Slavíček Petr
Žůrek Michal
Demmer Nicholas
Dobrý Jakub
Šilhavý Matěj
Hejduk Filip
Vinkler Jakub

Atletický čtyřboj

Kategorie: obvodní • 27.9.2018
2.místo
Vít Chmelař
Antonín Plachý
Vojtěch Holeček
Adam Holeček
Alan Atie

Mladý chemik 2018

Kategorie: celostátní • 12.6.2018
Marek Tyller 13. místo

Pohár rozhlasu

Kategorie: obvodní • 5.6.2018
3. místo - chlapci 8-9-. roč.

Streetball

Kategorie: obvodní • 19.6.2018
2.místo - dívky 8.-9.roč.

Házená chlapci 6.-7.roč

Kategorie: obvodní • březen
2.místo

volejbal chlapci 8.-9.roř

Kategorie: obvodní • duben
3.místo

Mladý chemik 2018

Kategorie: krajská • 27.2.2018
Naši žáci opět skvěle obstáli mezi nejlepšími z krajů Praha, Středočeský a Jihočeský.
Marek Tyller 4.-5.místo postupuje
do celostátního kola
Lukáš Branný 15.-16.místo

Basketbal dívky 8. - 9. roč

Kategorie: obvodní • 
2. místo

Pražská střela

Kategorie: celopražská • 21.11.2017
Dne 21.11.2017 proběhla matematická soutěž Pražská střela, které se zúčastnily dva týmy z naší školy. Celkem se zúčastnilo 13 týmů.

Tým ve složení: Lukáš Branný, Kateřina Zavadilová, Josef Janeček, Filip Snížek a Alan Hübsch obsadil 1. místo.
Tým ve složení: Stanislav Loula, Vojtěch Stiller, Ondřej Filip, Tomáš Adamský a Adam Majer obsadil 2. místo.

Dopplerova vlna

Kategorie: celopražská • 14.11.2017
Dne 14.11.2017 se uskutečnila fyzikální soutěž Dopplerova vlna, které se zúčastnily dva týmy naší školy. Celkem se zúčastnilo 10 týmů.

Tým ve složení: Kateřina Zavadilová, Lenka Jungmannová, Eliáš Machálek, Alan Hübsch a Ondřej Stejskal obsadil 1. místo.
Tým ve složení: Lukáš Branný, Marek Tyller, David Rothbauer, Eva Klausová a Tomáš Adamský obsadil 3. místo.

Náboj

Kategorie: celostátní • 24.11.2017
Dne 24.11.2017 se uskutečnila mezinárodní matematicko-fyzikální soutěž Náboj, které se zúčastnily dva týmy naší školy. Celkem se zúčastnilo 686 týmů.

Tým ve složení: Stanislav Loula, Marek Tyller, Vojtěch Stiller a Filip Snížek se umístil na 27. místě.
Tým ve složení: Kateřina Zavadilová, Nikolas Sobotka, Adéla Zemanová a Ondřej Filip se umístil na 107. místě.

Stolní tenis

Kategorie: obvodní • Řijen 2017
1. místo - dívky 8. tř. - Jungmannová L.
Dolejší V.
3. místo - chlapci 8.tř.- Jungmann T.
Filip O.
Skalník P.
Stiller V.
3. místo - chlapci 7.tř.- Toufar M.
Holeček A.
Mezihorák V.

Házená chlapci 8. - 9. tř

Kategorie: obvodní • 
2. místo

Házená chlapci 6. -7. roč.

Kategorie: obvodní • 
2. místo

Přehazovaná

Kategorie: obvodní • 
1. místo

Mladý chemik 2017

Kategorie: celostátní • 13.6.2017
Jakub Jan Barda 8.místo !!!!!!!!!

Aprílový běh

Kategorie: celopražská • 25.4.2017
23. ročník APRÍLOVÉHO BĚHU se konal "na druhý pokus" 25.4.2017 v parku na Židovských pecích. Původní termín musel být pro nepříznivé počasí odvolán.

Celkem se na čtyřech tratích v osmi kategoriích představilo 335 závodníků.

Naši školu reprezentoval Jan Hurdálek z 5.C, který 1 km trať zdolal v čase 2:54 a zvítězil v konkurenci 40 chlapců z pátých tříd.



Celopražské kolo v besketbale dívek

Kategorie: celopražská • Březen 2017
3.místo
Děvčata i v oslabené sestavě opět vybojovala medaili.Tentokráte to nebyla zlatå, ale výkon dívek byl výborný.
Účastnice:
Petråňová Lenka
Knopová Kamila
Melounová Valentýna
Suljic Hana
Fojtíkovå Veronika
Mendíková Veronika
Sádeckå Johanka

Matematická olympiáda

Kategorie: obvodní • 4.4.2017
Úspěšní řešitelé: Z6, všichni 6.B
Vojtěch Štulík 4.-12. místo
Vít Chmelař,Martin Toufar, Jan Chládek, Antonín Plachý

Matematická olympiáda

Kategorie: obvodní • 4.4.2017
Úspěšní řešitelé Z7
Ondřej Filip 7.C9.-10. místo
Jan Bartoň 7.B,Vojtěch Stiller 7.C,Jiří Ječný 7.B

Matematická olympiáda

Kategorie: obvodní • 4.4.2017
Úspěšní řešitelé Z8 všichni8.B
Josef Janeček, Zavadilová Kateřina Alan Hubsch, Rothbauer David, Stejskal Ondřej, Adéla Zemanová, Jan Smolík,Nikolas Sobotka

Matematická olympiáda

Kategorie: krajská • 21.3.2017
Skvělý úspěch!!!!!!!!!!!
Dejan Ribarovski, 9.B 11. v matematické olympiádě v Kraji PRAHA

Fyzikální olympiáda

Kategorie: obvodní • 23.3.2017
Skvělý úspěch!!!
Kateřina Zavadilová 8.B 4-6. místo ve velmi náročné soutěži.

Konverzační soutěž v německém jazyce

Kategorie: celopražská • 7.3.2017
Adriana Bessogonovová z 9.C - 2. místo

Chemická olympiáda

Kategorie: obvodní • 6.3.2017
Matěj Šafář 1.místo
Dejan Ribarovski 3. místo
Jakub Jan Barda 6.místo

Mladý chemik 2017

Kategorie: krajská • 7.2.2017
Jakub Jan Barda 2.místo
Matěj Šafář 15.místo
Dejan Ribarovski 18. místo

Konverzační soutěž v NJ

Kategorie: obvodní • 7.2.2017
3. místo Jakub Ježek ze 7.C - kategorie ml. žáci
3. místo Hana Suljić z 8.C - kategorie st. žáci

Obvodní kolo ve florbale 6.-7.třída chlapci

Kategorie: obvodní • 22.11.206
2. místo
Vojtěch Stiller
Daniel Mlejnek
Ondřej Filip
Pavel Skalník
Tomáš Keprt
Matyáš Vlček
Ribarovski Dejan
Bartoň Jan
Jiří Vedral

Obvodní kolo v házené 8.-9.třída

Kategorie: obvodní • 12.12.2016
1. místo

Václav Vodička
Adam Nedvídek
Dan Sedláček
Bolek Jobbik
Jakub Barda
Miky Nikodem
Matyáš Pasálek
Marek Suk
Honza Brom
Vojta Jonáš
Vojta Herman
Shashkin Michael
Egor Bazhanov

Mladý chemik 2016

Kategorie: krajská • 6.12.2016
Jakub Jan Barda 3.místo
Matěj Šafář 9-11. místo
Dejan Ribarovski 22.místo
Filip Vencl 39.místo
celkem se zúčastnilo 258 soutěžících

Mladý chemik 2016

Kategorie: krajská • 6.12.2016
Jakub Jan Barda 3.místo
Matěj Šafář 9-11. místo
Dejan Ribarovski 22.místo
Filip Vencl 39.místo
celkem se zúčastnilo 258 soutěžících

Mladý chemik 2016

Kategorie: krajská • 6.12.2016
Jakub Jan Barda 3.místo
Matěj Šafář 9-11. místo
Dejan Ribarovski 22.místo
Filip Vencl 39.místo
celkem se zúčastnilo 258 soutěžících

Mladý chemik 2016

Kategorie: krajská • 6.12.2016
Jakub Jan Barda 3.místo
Matěj Šafář 9-11. místo
Dejan Ribarovski 22.místo
Filip Vencl 39.místo
celkem se zúčastnilo 258 soutěžících

Obvodní kolo v malé kopané

Kategorie: obvodní • září
1.místo

Atletický čtyřboj

Kategorie: obvodní • září
2.místo

Obvodní kolo v basketbalu

Kategorie: obvodní • 16.11.2016
1. místo dívky 8.-9.roč.

obvodní kolo ve stolním tenise

Kategorie: obvodní • říjen
3. místo chlapci 6. - 7. roč.
2. místo dívky 6. 7. roč.

Dopplerova vlna

Kategorie: celopražská • 22.11.2016
1. místo - Barda, Vencl, Sobotka, Tyller, Zavadilová
2. místo - Ribarovski, Havlát, Šafář, Štulík, Sádecká

Pražská střela

Kategorie: celopražská • 15.11.2016
Dne 15.11.2016 proběhla celopražská matematická soutěž Pražská střela, které se zúčastnily dva týmy z naší školy.
Tým ve složení Petr Havlát, Vojtěch Sobotka, Josef Janeček, Alan Hubsch a Lukáš Branný obsadil 1. místo.
Tým ve složení Dejan Ribaroski, Filip Vencl, Jakub Štulík, Kateřina Zavadilová a Filip Snížek obasadil 2. místo.
Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Malá kopaná

Kategorie: obvodní • 26.9.2016
1. místo chlapci 6.-7.třída
Filip Ondřej
Mlejnek Daniel
Skalník Pavel
Vlček Matýáš
Neumann Filip
Havlíček Matyáš
Lehovec Štěpán
Štulík Vojtěch

Atletický čtyřboj chlapci 8.-9.

Kategorie: obvodní • 29.9.2016
2. místo
Bazhanov Egor
Stejkal Ondřej
Brom Jan
Sedláček Dan
Vodička Václav

Úspěchy žáků ve školním roce 2o15/2o16

Přebor Prahy družstev v šachu

Kategorie: krajská • 8.2.2016
1.stupeň 6.místo, hráči: Buš Radek, Martínková Magdaléna, Martínek Lukáš, Rataj Lukáš, Mrózek Petr, Stejskal Michal
2.stupeň 9.místo, hráči: Filip Ondřej, Holubová Dominika, Holub Marek, Barda Jakub, Vencl Filip, Pitelka Erik

Počítačová soutěž v aplikačním software

Kategorie: obvodní • 8.3.2016
Kategorie Grafické editory 1.stupeň - 2. místo Šteflíková Veronika, 4.C
Kategorie Grafické editory 1.stupeň - 3. místo Suljic Zina, 4.C
Kategorie Grafické editory 2.stupeň - 1. místo Plešková Markéta, 9.C
Kategorie Grafické editory 2.stupeň - 4. místo Kozlová Barbora, 9.B

Kategorie Kancelářské aplikace 2.stupeň - 4. místo Rothbauer David, 7.B
Kategorie Kancelářské aplikace 2.stupeň - 8. místo Kodad Michal, 9.B

Kategorie Prezentace 2.stupeň - 4. místo Suljic Hana, 7.C
Kategorie Prezentace 2.stupeň - 9. místo Kammermayerová Michaela, 9.B

Kategorie Text, internet 1.stupeň - 1. místo Plešková Karolína, 4.C
Kategorie Text, internet 1.stupeň - 4. místo Choděra David, 5.C
Kategorie Text, internet 2.stupeň - 1. místo Klausová Eva, 7.C
Kategorie Text, internet 2.stupeň - 7. místo Jarošová Natálie, 6.C

Kategorie WWW stránky 2.stupeň - 3. místo Holý František, 8.B
Kategorie WWW stránky 2.stupeň - 4. místo Martin Vladimír, 9.B

Chemická olympiáda

Kategorie: krajská • 
Fedor Maximov - úspěšný řešitel, 14.místo

Fyzikální olympiáda

Kategorie: obvodní • 
úspěšní řešitelé:
Jakub Jan Barda
Filip Vencl

olympiáda v anglickém jazyce

Kategorie: obvodní • 17.2.2016
Markéta Plešková-4.místo ve starší kategorii
Jakub Valeš-5.místo v mladší kategorii

Chemická olympiáda

Kategorie: obvodní • 7. 3. 2016
úspěšní řešitelé, postupují do krajského kola:
Pavel Svoboda 9.C
Fedor Maximov 9.B

Obvodní kolo v házené starší žáci

Kategorie: obvodní • leden
1. místo

Házená starší žáci

Kategorie: celopražská • únor
1. místo

Házená mladší žáci

Kategorie: obvodní • 8.3.2016
2.místo

Florbal starší žáci

Kategorie: obvodní • listopad
3. místo

basketbal dívky - 6. - 8.r.

Kategorie: obvodní • 15.2.2016
1. místo
Akce se zúčastnily- Petráňová Lenka
- Vaňková Adéla
- Melounová Valentýna
- Suljič Hana
- Bujárková Tereza
- Sádecká Johanka
- Fojtíková Veronika

Konverzační soutěž v německém jazyce

Kategorie: obvodní • 2.2.2016
kategorie 6. a 7. ročnílů - 3. místo Jakub Valeš 7.C

kategorie 8. a 9. ročníků - Adriana Bessogonovová - postup do krajského kola

Mladý chemik

Kategorie: krajská • 27.1.2016
3.místo Markéta Plešková 9.C
10.místo Andrej Ribarovski 9.B
15.místo Fedor Maximov 9.B
21.místo Martin Fischer 9.B

Bobřík informatiky 2015/2016

Kategorie: celostátní • 11. - 13. listopad 2015
Vítězové celostátní soutěže v kategorii 4. a 5. tříd:
Holeček Vojtěch, Lehovec Štěpán oba z 5.B
Martinek Lukáš z 5.A
Šiml Václav ze 4.A
Šteflíková Veronika ze 4.C

Vítězové celostátní soutěže v kategorii 6. a 7. tříd:
Marek Tyller a Katka Zavadilová – oba ze 7.B

Vítěz celostátní soutěže v kategorii 8. a 9. tříd:
Lukáš Pokorný z 9.B.

Matematická olympiáda 2015/2016

Kategorie: obvodní • 19. ledna 2016
Kategorie 5. tříd:
Čtvrtečka Daniel, Šmeralová Viktorie (úspěšní v obvodním kole)

Kategorie 9. tříd:
Kodad Michal z 9.B - 1. místo
Bartók Jiří z 9.B - 2. místo

Dopplerova vlna

Kategorie: celopražská • 26.11.2015
Ve fyzikální soutěži družstev Dopplerova vlna naši žáci získali 1. a 4. místo.

Mladý chemik

Kategorie: krajská • 3.12.2015
3. místo v doprovodné soutěži
postupují do dalšího kola:
Markéta Plešková 9.C
Fedor Maximov 9.B
Andrej Ribarovski 9.B
Martin Fischer 9.B

Pražský pramen

Kategorie: celopražská • 24.11.2015
3. místo Jáchym Tomášek 9.B
12.místo Fedor Maximov 9.B

Obvodní kolo v basketbale

Kategorie: obvodní • 27.10.2015
3. místo - dívky 8.- 9. ročník
Družstvo ve složení
Knopová Kamila
Zezulková Mariana
Gerlašinská Jolana
Betlachová Barbora
Rejmanová Adéla
Klimtová Natálie
Marvanová Kateřina
Hrabánková Nikola

Atletický čtyřboj

Kategorie: obvodní • 25.9.2015
2.místo dívky mladší - ve složení:
Vodvářková Pavla
Volková Natálie
Klausová Eva
Melounová Valentýna
Fojtíková Tereza
3.místo hoši mladší - ve složení:
Sobotka Nikolas
Snížek Filip
Horčička Kryštof
Stejskal Ondřej
3. místo dívky starší - ve složení:
Kubíčková Ema
Chleborádová Klára
Betlachová Barbora
Voltová Tereza
Malcová Šárka

Přespolní běh "O pohár starosty Prahy 4"

Kategorie: obvodní • 29.9.2015
1. místo
V konkurenci 11 škol z Prahy 4 naše škola byla velice úspěšná ve všech kategoriích od 1. až do 9. třídy.
Největší podíl na vítězství měly děti z prvního stupně, které obsadily ve svých kategoriích 4x 1.místo
1x 2.místo
1x 3.místo
Škola vyhrála po mnoha letech putovní pohár, který bude mít v držení celý rok do příštích závodů. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Úspěchy žáků ve školním roce 2o14/2o15

Pythagoriáda

Kategorie: obvodní • 14.5. 2015
Úspěšní řešitelé (úspěšným řešitelem je ten, co dosáhl minimálně 9 bodů z celkového počtu 15 b)

5. třídy
Filip Ondřej - 1. místo - 15 bodů
Stiller Vojtěch - 45. místo - 11 bodů
Šikýř Jan - 62. místo - 9 bodů
6. třídy
Sobotka Nikolas - 21. místo - 10 bodů
7. třídy
Ribarovski Dejan - 7. místo - 12 bodů
Vencl Filip - 35. místo - 9 bodů
8. třídy
Bartók Jiří - 21. místo - 9 bodů
Pokorný Lukáš - 21. místo - 9 bodů

Vybíjená dívky

Kategorie: obvodní • 20.5.2015
2.místo

Basketbal dívky

Kategorie: celostátní • 14.5.2015
4. místo

Jedinečného úspěchu dosáhla děvčata v republikovém finále v Klatovech.
Po vyrovnaných výkonech v silné konkurenci obsadily dívky skvělé čtvrté místo. Do boje o celkové prvenství nepostoupily ze semifinále pouze o rozdíl jednoho koše.

Ocenění nejlepší hráčky turnaje dostala reprezentantka naší školy Kateřina Zeithammerová. Spolu s ní na turnaji hrály:Kamila Knopová, Lenka Petráňová, Adéla Vaňková, Valentýna Melounová, Natálie Vavrochová, Hana Suljič, Jolana Gerlašinská.
Za celou školu dívkám děkuji za vzornou reprezentaci a věřím, že v budoucnu za předvedené výkony dosáhnou až na medaili.
Vladimíra Havelková

Basketbal 6.-7.ročník dívky

Kategorie: krajská • 23.4.2015
1. místo
Družstvo děvčat v kvalifikaci na republikové finále porazila vítězná družstva Ústeckého a Chomutovského kraje.
12.-14.května proběhne celorepublikové finále v Klatovech.

Soutěž AJ

Kategorie: obvodní • 21.4. 2015
Viktorie Šmeralová / 57 b. / 1. místo
Natálie Blažková / 53,5 b. / 2. místo
Jakub Kačer / 54 b. / 3. místo

GRATULUJEME!

Všem děkuji za účast.

Basketbal

Kategorie: celopražská • 
1. místo dívky 6.-7. ročník
Kateřina Zeithammerová
Kamila Knopová
Adéla Vaňková
Natálie Vavrochová
Valentýna Melounová
Hana Suljič
Lenka Petráňová
Jolana Gerlašinská
Děvčata postoupila do kvalifikace na mistrovství republiky, která se koná 23.4.2015 v Sokolově

Olympiáda v německém jazyce

Kategorie: celostátní • 10.3.2015
Marek Jasenovský z 9.C vyhrál krajské kolo olympiády v německém jazyce a postupuje do celostátního kola.

13.4. proběhlo celostátní kolo olympiády v německém jazyce, Marek Jasenovský obsadil 6. místo.

Obvodní kolo v basketbale dívky 6.-7.roč.

Kategorie: obvodní • 26.2.2015
Děvčata po velkém boji obsadila 1. místo a postoupila do celopražského finále.

Házená

Kategorie: obvodní • 10.3.2015
1.místo chlapci 6.-7.ročník
Družstvo postoupilo do celopražského finále

Přebor Prahy družstev ZŠ v šachu

Kategorie: celopražská • 10,2,2015
5. místo , 2. stupeň :Rakintsev, Holubová, Heřman, Kodad, Rejzek

8. místo, 1. stupeň: Ondřej, Kalika, Buš, Heger, Stejskal

Matematická olympiáda - 5. třída

Kategorie: obvodní • 21.1.2015
Úspěšní řešitelé : Rehartová Monika 5.C 18 bodů( 1.-3. místo na Praze 4 ), Filip Ondřej 5.C 17 bodů (4.-6. místo), Vedral Jiří, 5.B 14 bodů, Vedral Ondřej, 5.B 14 bodů, Stiller Vojtěch, 5.C 10 bodů.

Stolní tenis

Kategorie: celopražská • 8.12.2014
Velkého úspěchu dosáhla děvčata deváteho ročníku - Natálie Chourová a Aneta Vacková.
V celopražském finále obsadila 3. místo v konkurenci nejlepších hráček z jedenácti obvodů vítězných pražských základních škol.Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Bobřík informatiky 2014/2015

Kategorie: celostátní • 12. - 14. listopadu 2014
Kategorie 4. a 5. tříd:
1.Holeček Vojtěch (4.B)
1.Malík Jakub (5.B)
2.Bardová Kateřina (5.C)
3.Jarošová Natálie (5.C)
3.Lehovec Štěpán (4.B)
3.Stiller Vojtěch (5.C)

Kategorie 6. a 7. tříd:
1.Havlát Petr (7.B)
1.Tocauer Jakub (7.B)
1.Tyller Marek (6.B)
2.Štulík Jakub (7.B)
3.Mizerová Aneta (7.B)
3.Sobotka Nikolas (6.B)

Kategorie 8. a 9. tříd:
1.Koubek Matěj (9.C)
2.Buzek Matyáš (9.C)
3.Svoboda Pavel (8.C)

Pražská střela

Kategorie: celopražská • 13. 11. 2014
2. místo - Skalická Adéla, Černovský Jiří, Kodad Michal, Tomášek Jáchym, Bartók Jiří

Dopplerova vlna

Kategorie: celopražská • 20.11.2014
2. místo - Boháč, Koubek, Fischer, Svoboda Pavel, Tomášek
3. místo - Skalická, Černovský, Jasenovský, Ribarovski, Kodad

Bobřík informatiky

Kategorie: celostátní • 14.11.2014
Michal Stejskal 157 bodů
Vojta Král 152 bodů
Daniel Drtil 146 bodů

Maximální počet 192 bodů.
Celosvětová soutěž.

Sběr kaštanů

Kategorie: celopražská • 13.11.2014
Viktorie Šmeralová

Přespolní běh- "O pohár starosty Prahy 4"

Kategorie: obvodní • 2.10.2014
Soutěže se účastnilo 15 škol z Prahy 4
Naše škola se umístila na skvělém 2. místě.

Stolní tenis

Kategorie: obvodní • 7.10.2014
1. místo - dívky starší - 9.ročnik
Natálie Chourová
Aneta Vacková
Děvčata postoupila do celopražského finále
2. místo - hoši starší - 8.-9. ročník
Václav Skopal
Pavel Svoboda
Matyáš Buzek
Marek Jasenovký

Basketbal

Kategorie: obvodní • 21.10.2014
3. místo - dívky starší - 8.-9. ročník
Hrdá Kateřina
Shejbalová Adéla
Shejbalová Nicolette
Tachezy Andrea
Chleborádová Klára
Klimtová Natálie
Zezulková Mariana
Matysová Martina
Rejmanová Adéla

Atletický čtyřboj

Kategorie: obvodní • 22.9.2014
1. místo - dívky 8.-9. třída

Kubíčková Ema
Onderková Lucie
Matysová Martina
Chleborádová Klára

2. Místo - hoši 8. - 9. ročník
Šamonil Robert
Kunčík Jiří
Mifek Matěj
Petrov Daniel

2. místo - dívky mladší 6.-7.ročník
Součková Natálie
Zeithammerová Kateřina
Novotná Zuzana
Brabcová Eliška
Knopová Kamila

dalibor mašek © 2o15